Світовий теніс / Юніори / Ролан Гаррос

Ролан Гаррос. Носкова виграла дебютний юніорський "Шолом", ван Аш переміг у французькому фіналі

Лінда Носкова (Чехія) - Еріка Андрєєва (Росія) 7:6(6), 6:3

16-річна чешка втретє виступила на Ролан Гаррос і виграла свій перший титул Великого Шолома. На шляху до перемоги на турнірі Носкова обіграла трьох сіяних тенісисток: росіянку Марію Бондаренко (10) у другому колі, Вікторію Хіменес Касінцеву (1) з Андорри у чвертьфіналі та росіянку Діану Шнайдер (4) у півфіналі.

Лінда стала першою чешкою ​​з 1978 року, яка виграла юніорський одиночний титул в Парижі. 33 роки тому в столиці Франції перемогла Гана Мандлікова, яка вже через три роки виграла дорослий Ролан Гаррос і до поточного розіграшу була єдиною чешкою, якій це вдалося на цьому турнірі. Нагадаємо, в суботу одиночний титул виграла Барбора Крейчикова, яка в неділю стала чемпіонкою і в парному розряді.

Парний трофей в Парижі завоювали філіппінка Олександра Еала та Оксана Селехметьєва з Росії, обігравши у фіналі угорсько-російську пару Амаріссу Кьяру Тот і Марію Бондаренко - 6:0, 7:5. Еала вдруге стала чемпіонкою в парному "мейджорі". У минулому році тенісистка перемогла на Australian Open разом з індонезійкою Пріскою Маделін Нугрохо.

ФІНАЛ. ЮНАКИ
Люка ван Аш (Франція, 13) - Артур Фіс (Франція, 14) 6:4, 6:2

17-річний тенісист не програв жодного сету на шляху до титулу на домашньому "мейджорі". Ван Анш втретє зіграв на Ролан Гаррос: у 2019 і 2020 роках француз отримував wild card і програвав на старті турніру.

Це був перший французький фінал в турнірі серед хлопців на Ролан Гаррос з 2002 року, коли Рішар Гаске обіграв Лорана Рекурдерка. Люка став вже 14-м місцевим гравцем, який виграв одиночний титул в Парижі. Зазначимо, що у півфіналах грали тільки французькі тенісисти, чого раніше ніколи не відбувалося.

Нагадаємо, в парному розряді фіналістами стали українець Герман Самофалов і Мартін Катц з Бельгії, які поступилися четвертим сіяним Артуру Фісу і Джованні Мпетші Перрікару з Франції.

Додано HomeAlone:  14/06/21 10:18  Переглядів: 3 205   Рейтинг:: 0