Світовий теніс / WTA

Істборн. Джорджі перемогла лідерку посіву, Остапенко і Рибакіна зустрінуться у півфіналі

На турнірі WTA у Великій Британії відбулися чвертьфінальні матчі
Viking International Eastbourne - WTA500
Істборн, Велика Британія • 21-27 червня • трава • $565,530
Чинна чемпіонка: Кароліна Плішкова (Чехія)

Чвертьфінал

Каміла Джорджі (Італія, Q) - Арина Соболенко (Білорусь, 1) 7:6(5), 0:6, 6:4
Анетт Контавейт (Естонія) - Вікторія Голубич (Швейцарія, Q) 2:6, 7:6(2), 7:5
Олена Остапенко (Латвія, WC) - Дар'я Касаткіна (Росія) 1:6, 7:5, 6:2
Олена Рибакіна (Казахстан) - Анастасія Севастова (Латвія, LL) 2:6, 7:6(5), 7:6(7)

Каміла Джорджі зрівняла рахунок у протистояннях з Ариною Соболенко. У 2018 році вона програла суперниці у чвертьфіналі грунтового турніру в Лугано. Італійка здобула п'яту перемогу в матчах з представницями Топ-5 рейтингу і першу з вересня 2018 року, коли вона обіграла Каролін Возняцкі (№2) в Токіо.

Анетт Контавейт вшосте перемогла Вікторію Голубич (в цьому сезоні обіграла на старті Ролан Гаррос). Естонка проведе другий півфінал на траві у WTA-турі: у 2017 році Анетт виграла титул в Хертогенбосі, обігравши у півфіналі українку Лесю Цуренко. Контавейт далі зустрінеться з Камілою Джорджі (1-0).

Олена Остапенко здобула другу перемогу над Дар'єю Касаткіною на траві (Істборн-2016) і вийшла вперед у рахунку особистих зустрічей з росіянкою (3-2). Для латвійки це буде другий півфінал на траві: у 2018 році вона зіграла на даній стадії Вімблдону.

Олена Рибакіна провела на корті дві з половиною години і відіграла два матчболи на тай-брейку другого сету. Казахстанка проведе другий півфінал на траві: у 2019 році Олена дійшла до півфіналу в Хертогенбосі, де почала виступ з кваліфікації. Рибакіна спробує вперше обіграти Олену Остапенко (0-1).

Додано HomeAlone:  25/06/21 09:14  Переглядів: 1 386   Рейтинг:: 0