Світовий теніс / Вімблдон

Вімблдон. Кирстя вперше обігрує Азаренко, 18-річна дебютантка перемогла 42-у ракетку світу

Анжелік Кербер (Німеччина, 25) - Сара Соррібес-Тормо (Іспанія) 7:5, 5:7, 6:4
Олександра Саснович (Білорусь) - Нао Хібіно (Японія) 6:4, 7:6(4)

Сорана Кирстя провела четверту зустріч з Вікторією Азаренко (першу з 2009 року) і вперше перемогла суперницю, при цьому відігралася з рахунку 1:3 у вирішальному сеті. До сьогодні румунка двічі поступалася білоруській тенісистці на Вімблдоні (2008, 2009). Кирстя вчетверте зіграє на стадії третього кола на цьому турнірі (2009, 2012 2017). У 2017 році вона програла майбутній чемпіонці Гарбіньє Мугурусі.

Емма Радукану (№338) вперше виступає в основній сітці турніру Великого Шолома і здобула перемогу в своєму першому матчі проти суперниці з Топ-100. За місце у четвертому колі 18-річна тенісистка боротися з Сораною Кирстею. Радукану стала наймолодшою ​​британкою у третьому колі Вімблдону з 2002 року, коли в цьому ж віці на даній стадії зіграла Олена Балтача.

Олена Остапенко здобула четверту перемогу в матчах проти Дар'ї Касаткіної: перед Вімблдоном вона обіграла росіянку у чвертьфіналі на шляху до титулу в Істборні. Далі латвійка зустрінеться з Айлою Томлянович, яку перемогла у травні на грунтовому турнірі в Римі.

Кайя Юван зрівняла рахунок у протистояннях з Кларою Бурель: в минулому сезоні вона програла француженці у другому колі Ролан Гаррос. Словенка вдруге зіграє в третьому колі турніру Великого Шолома: Кайя дійшла до даної стадії на старті сезону на Australian Open. У третьому колі Юван зіграє проти Корі Гауфф (1-1).

Анжелік Кербер знадобилося майже три з половиною години для перемоги у другому колі (в десятому геймі другого сету не реалізувала матчбол). У третьому колі німкеня зустрінеться з Олександрою Саснович.

Додано HomeAlone:  1/07/21 22:14  Переглядів: 2 774   Рейтинг:: 0