Світовий теніс / Вімблдон

Вімблдон. Томлянович виходить до чвертьфіналу після відмови Радукану в другому сеті

Айла Томлянович вперше зіграє у чвертьфіналі на турнірі Великого Шолома
The Championships, Wimbledon - Grand Slam
Вімблдон, Велика Британія • 28 червня - 11 липня • трава • £35,016,000
Чинна чемпіонка: Сімона Халеп (Румунія)

Четверте коло
Айла Томлянович (Австралія) - Емма Радукану (Велика Британія, WC) 6:4, 3:0 (відмова)

Після того, як Томлянович повела 3:0 у другому сеті, Радукану взяла медичну перерву, до цього відчуваючи проблеми з диханням, і покинула корт. Через декілька хвилин, представники турніру повідомили, що британка не зможе продовжити зустріч.

Томлянович провела другий матч на стадії четвертого кола турніру Великого Шолома (Ролан Гаррос-2014). Завтра у чвертьфіналі австралійка зустрінеться зі своєю співвітчизницею Ешлі Барті, яка сьогодні перемогла чемпіонку Ролан Гаррос Барбору Крейчикову. Раніше тенісистки не грали одна проти одної.

Нагадаємо, 18-річна Радукану стала наймолодшою ​​британкою у четвертому колі домашнього "мейджора" у Відкритій Ері.

Додано HomeAlone:  5/07/21 23:28  Переглядів: 3 121   Рейтинг:: +1