Вімблдон. Барті зупиняє Кербер та виходить у фінал турніру

Вімблдон, Велика Британія • 28 червня - 11 липня • трава • £35,016,000
Чинна чемпіонка: Сімона Халеп (Румунія)

Півфінал
Ешлі Барті (Австралія, 1) - Анжелік Кербер (Німеччина, 25) 6:3, 7:6(3)

Для перемоги в стартовому сеті австралійці знадобився один брейк, при цьому вона відіграла три брейк-поїнти суперниці. У другому сеті Барті поступалася з рахунком 2:5, але зуміла зрівняти рахунок і потім перевела гру на тай-брейк, у якому вона вела 6-0, але тільки з четвертого матчболу зуміла завершити зустріч.

Для тенісисток це була п'ята офіційна зустріч і перша на трав'яному покритті: у 2017 та 2018 роках вони здобули по одній перемозі в матчах одна проти одної на хардових кортах. Ешлі перервала серію німкені з десяти перемог поспіль: до виступу на Вімблдоні Кербер виграла титул WTA на траві в Бад-Гомбурзі.

Вперше з 2016 року до фіналу на Вімблдоні вийшла лідер посіву. П'ять років тому це була Серена Вільямс, яка у вирішальному матчі обіграла Анжелік Кербер.

Барті - четверта представниця Австралії у Відкритій Ері, яка зіграє у фіналі Вімблдону: раніше це вдавалося Джуді Тегарт (1968 - фінал), Маргарет Корт (1970 - титул; 1971 - фінал) та Івонн Гулагонг (1971, 1980 - титул; 1972, 1975-76 - фінал).

Ешлі проведе свій другий фінал в одиночному розряді на турнірах Великого Шолома. У 2019 році австралійка стала чемпіонкою на Ролан Гаррос. В активі тенісистки є один парний титул Великого Шолома (з американкою Коко Вандевей на US Open-2018).

Суперниця Барті визначиться в протистоянні чешки Кароліни Плішкової (8) та Арини Соболенко (2) з Білорусі.

Додано HomeAlone:  8/07/21 17:07  Переглядів: 5 400   Рейтинг:: +1