Новини![]() Hamburg European Open - WTA250 Гамбург, Німеччина • 5-11 липня • ґрунт • $235,238 Сітки турніру: кваліфікація • одиночний розряд • парний розряд Фінал Єлена-Габріела Русе (Румунія, Q) - Андреа Петкович (Німеччина) 7:6(6), 6:4 Румунська тенісистка в стартовому сеті відіграла два сетболм суперниці, а в другому не дозволила Петкович розвинути перевагу, програючи з рахунком 1:3. На турнірі в Гамбурзі Русе виграла шість матчів, упустивши два сети. Шлях до перемоги: QR1: Лян Еньшуо (Китайський Тайбей) 6:2, 6:1 QR2: Ізабелла Шинікова (Болгарія) 6:3, 6:3 R32: Жиль Тайхманн (Швейцарія, 6) 7:5, 7:6(1) R16: Анна Цая (Німеччина, Q) 6:2, 6:2 QF: Даніель Коллінс (США, 4) 6:4, 1:6, 7:5 SF: Даяна Ястремська (Україна, 1) 2:6, 6:1, 6:4 FR: Андреа Петкович (Німеччина) 7:6(6), 6:4 Румунка, яка займає в світовому рейтингу 198-й рядок, стала самою низькорейтинговою переможницею турніру WTA з вересня 2018 року, коли Маргарита Гаспарян (№299) виграла титул в Ташкенті. Єлена-Габріела вже третя "кваліфаєрка" в нинішньому сезоні, яка перемогла на турнірі WTA (Клара Таусон в Ліоні, Людмила Самсонова в Берліні). Також в цьому році вже одинадцять тенісисток виграли свій перший титул WTA. Перемога в Гамбурзі дозволить 23-річній румунці вперше увійти до Топ-150 рейтингу WTA. Фото: Hamburg European Open. |
|
Арина Соболенко: "Думаю, Світоліна знає, що я поважаю її як гравця, а я знаю, що вона поважає мене як гравця - це все, що для мене важливо"
30/01/26 13:46 Vladyslav Diumin написав
Молодець Еліна! Так трошки не вистачило перемогти, але це був матч проти першої ракетки світу тому нічого страшного тут нема. Вважаю що це AO був для Еліни просто неймовірним! Все-таки півфінал - це дуже серйозний результат!
|
26/11/25 00:22 Олександр Петухов написав
Молодець! Давай Саня далі. |
24/11/25 01:25 Vit написав
Умочка
|
24/11/25 01:05 Олександр Петухов написав
Саня, браво! |
23/11/25 23:45 Vit написав
Важко буде…
|
22/11/25 16:21 Олександр Петухов написав
Саня, молодець! |
22/11/25 01:26 Vit написав
У Полони просто неймовірні удари проходять. І дуже подобається Сашка, яка аплодує на всі красиві удари Херцог. У Олійникової теж непогані удари і розіграші.
Видно, що Херцог набагато технічніша за Сашу, але поки Саша виіло відповідала. Надіюсь до кінця матча втримається |
7/11/25 00:38 Vit написав
Та напишіть, з ким зіграє Тьєнн?
|
6/11/25 02:03 Vit написав
Нє, це вже занадто. Якби кацап якийсь мав зіграти проти Табюра в чф, то написали б, що Табюр спробує в дебютний півфінал вийти у грі проти нейтрала. Можна вже і цього придурка написати, що Табюр спробує обіграти любителя сепарів Сачка
Знову) |
27/10/25 19:41 Zpman написав
Вітаємо!
|
26/10/25 02:05 Vit написав
Ех, з подачами великі проблеми(
З 4:2… Сумно, мала прекрасні шанси. Шо поробиш, як подачі абсолютно нема, дуже легко свої гейми віддала в третьому сеті, а в кінці суперниця і свої підсилила. Тай-брейк став формальністю. Треба Сашулі багато працювати над подачами. |
12/10/25 00:52 Олександр Петухов написав
Вау
Джессі, ти неймовірна. Зробила БульбоЗавра!!! |
1/10/25 19:09 Vit написав
5:3 40:0 до 5:5, не взявши жодного очка… Пахне 5:7 (
12 очок підряд вже. Потужно Фух, зібралась. Має тай взяти Ну лан, третій сет не задався. Буває |