Світовий теніс / US Open

US Open. Масарова відіграє матчболи і стане наступною суперницею Світоліної

Ребека Масарова виграла стартовий матч в основній сітці Відкритого чемпіонату США
US Open - Grand Slam
Нью-Йорк, США • 30 серпня - 12 вересня • хард • $57,462,000
Чинна чемпіонка: Наомі Осака (Японія)

Перше коло
Ребека Масарова (Іспанія, Q) - Ана Богдан (Румунія) 6:7(9), 7:6(2), 7:6(9)

231-а ракетка світу, яка вперше виступає на турнірі Великого Шолома, здобула четверту перемогу поспіль в Нью-Йорку. Масаровій знадобилося 3 години 40 хвилин, щоб обіграти суперницю - у другому сеті вона поступалася з рахунком 1:4, а у вирішальному відіграла два матчболи на тай-брейку

Дана зустріч посіла третє місце в списку найтриваліших матчів сезону. У липні Крістина Кучова за 3 години 55 хвилин виграла чвертьфінал у Гдині, а в травні Сара Соррібес-Тормо перемогла на старті турніру в Римі за 3 години 51 хвилину.

У другому колі 22-річна іспанка зустрінеться з п'ятою ракеткою світу Еліною Світоліною. Для Ребеки це буде третій матч з суперницею, що входить до Топ-50 рейтингу. У 2016 році тенісистка обіграла Єлену Янкович (№27) та Анніку Бек (№38) на той момент домашньому турнірі WTA в Гштааді (Швейцарія). На початку 2018 року Масарова змінила громадянство.

Додано HomeAlone:  31/08/21 09:48  Переглядів: 2 920   Рейтинг:: 0