US Open. Саккарі перемогла Андреєску у самому пізньому жіночому матчі

На Відкритому чемпіонаті США завершилися матчі четвертого кола
Чинна чемпіонка: Наомі Осака (Японія)

Четверте коло

Кароліна Плішкова (Чехія, 4) - Анастасія Павлюченкова (Росія, 14) 7:5, 6:4
Марія Саккарі (Греція, 17) - Б'янка Андрееску (Канада, 6) 6:7(2), 7:6(6), 6:3

Кароліна Плішкова взяла реванш у росіянки за поразку на грунті в Мадриді і здобула сьому перемогу над суперницею. Чешка учетверте вийшла до чвертьфіналу US Open і боротиметься за другий півфінал. У 2016 році Кароліна зіграла у вирішальному матчі турніру.

Марія Саккарі зрівняла рахунок у протистояннях з Б'янкою Андреєску, котрій вона програла в квітні на турнірі в Мачмі. Матч завершився о 02:13 ночі за місцевим часом, що є рекордом в жіночій сітці. Попередній належав Медісон Кіс і Елісон Ріск, які у 2016 році закінчили матч о 01:46 ночі.

Грекиня проведе другий чвертьфінал на "мейджорі" і зустрінеться з Плішковою. Раніше тенісистки двічі грали одна проти одної на грунті: у 2018 році Саккарі перемогла суперницю в Римі, а у 2019 році чешка взяла реванш також в столиці Італії.

Чвертьфінальні пари: Радукану - Бенчич, Плішкова - Саккарі, Світоліна - Фернандес, Крейчикова - Соболенко.

Додано HomeAlone:  7/09/21 10:52  Переглядів: 2 319   Рейтинг:: 0