Індіан-Веллс. Полашек і Пірс у фіналі перервали серію перемог Карацева і Рубльова

На Мастерсі в Індіан-Веллс визначилися чемпіони в чоловічій парній сітці

BNP Paribas Open - ATP Tour Masters 1000
Индиан-Уэллс, США • 04-16 октября • хард •
Действующий чемпион: Доминик Тим (Австрия)

Фінал
Філіп Полашек/Джон Пірс (Словаччина/Австралія, 7) - Аслан Карацев/Андрій Рубльов (Росія) 6:3, 7:6(5)

Полашек і Пірс вдруге в сезоні зіграли разом у фіналі і виграли перший спільний титул. За тиждень до старту в Індіан-Веллс тенісисти поступилися у титульному матчі турніру в Сан-Дієго.

У вирішальному матчі словацько-австралійський тандем перервав восьмиматчеву переможну серію російської пари, яка вперше зіграла разом після титулу на турнірі в Досі в березні цього року. У чвертьфіналі Полашек і Пірс завдали поразки лідерам світового парного рейтингу хорватам Ніколі Мектічу і Мате Павичу.

36-річний Філіп Полашек виграв другий парний титул на Мастерсах (Цинциннаті-2019) і 16 за кар'єру на турнірах АТР. У 33-річного Джона Пірса це четвертий успіх на Мастерсах (перший з 2018 року), а також 25 парний титул на турнірах АТР.

Додано admin:  17/10/21 13:31  Переглядів: 1 080   Рейтинг:: 0