Абу-Дабі. Рубльов став чемпіоном виставкового турніру

Андрій Рубльов переміг Енді Маррей у вирішальному матчі
Mubadala World Tennis Championship
Абу-Дабі, ОАЕ • 16-18 грудня • хард

Фінал
Андрій Рубльов (Росія) - Енді Маррей (Велика Британія) 6:4, 7:6(2)

Для перемоги російському тенісистові знадобилося трохи більше ніж півтори години. Отримати перевагу в першому сеті Рубльову допоміг брейк у п'ятому геймі (3:2), а в другому сеті Маррей зумів відігратися з рахунку 2:4, вигравши три гейми поспіль. Росіянин перевів гру на тай-брейк, протягом якого упустив тільки одну свою подачу.

Маррей і Рубльов грали один проти одного два рази на офіційних турнірах. Британець виграв у 2017 році на Australian Open, а Андрій цього року здобув перемогу над суперником у Роттердамі.

В Абу-Дабі росіянин перед фіналом провів один матч, обігравши Дениса Шаповалова у півфіналі. У своєму півфіналі Маррей виявився сильнішим за Рафаеля Надаля, а у чвертьфіналі переміг Дена Еванса.

Нагадаємо, в матчі за третє місце перемогу святкував Шаповалов, який обіграв Надаля.

Додано HomeAlone:  18/12/21 19:43  Переглядів: 2 617   Рейтинг:: 0