Аделаїда. Муте дискваліфікували в матчі другого кола за неспортивну поведінку

На турнірі АТР у Австралії стартували матчі другого раунду.
Аделаїда, Австралія • 3-9 січня • хард • $521,000
Сітка турніру: кваліфікаціяодиночний і парний розряд

Друге коло
Ласло Джере (Сербія, 7) - Корентен Муте (Франція) 4-6, 7-5 *default
Марін Чилич (Хорватія, 3) - Тьяго Монтейро (Бразилія) 6-4, 7-6(3)

Корентена Муте дискваліфікували за неспортивну поведінку в матчі проти Ласло Джере. Наприкінці другого сету француз був незадоволений рішенням судді переграти розіграш (очко спочатку було зараховано на користь суперника на помилці Муте, але суддя скасував це рішення і назвав м'яч вірним та озвучив перегравання). Джере по ходу другої партії кульгав, йому була потрібна медична допомога, але сет все-таки пішов у його актив з рахунком 7-5. В останньому геймі француз лідирував 40-0. Муте неодноразово нецензурно висловлювався на адресу судді й в результаті був дискваліфікований.

Ласло Джере у чвертьфіналі зіграє проти Маріна Чилича. Хорвату для перемоги над Тьяго Монтейру знадобилося майже дві години.

Додано Maria Melnyk:  5/01/22 09:05  Переглядів: 2 154   Рейтинг:: 0