Мельбурн. Надаль вийшов у чвертьфінал, Крессі рятує матчболи у зустрічі з другим сіяним

Алекс Молчан (Словаччина) - Давид Гоффен (Бельгія, 4) 7:5, 6:3
Еміль Руусувуорі (Фінляндія, Alt) - Джордан Томпсон (Австралія) 7:6(3), 5:7, 6:3
Ботик ван де Зандсхулп (Нідерланди) - Маккензі Макдональд (США, 8)
Григор Димитров (Болгарія, 3) - Факундо Баніс (Аргентина) 5:7, 7:6(3), 6:3
Жауме Мунар (Іспанія) - Хенрі Лааксонен (Фінляндія, LL) 6:1, 7: 5
Максим Крессі (США, Q) - Райлі Опелка (США, 2) 4:6, 7:6(5), 7:6(11)

Рафаель Надаль за вихід до півфіналу боротиметься з Таллоном Грікспором, для якого це буде дебютний чвертьфінал на рівні ATP. Зазначимо, іспанець знявся з парного чвертьфіналу, сказавши, що на даний момент не готовий грати по два матчі.

Максим Крессі відіграв два матчболи на тай-брейку вирішального сету і здобув третю перемогу над суперником, що входить до топ-50 рейтингу. Американець вдруге вийшов до чвертьфіналу турніру ATP (Ньюпорт-2021).

Чвертьфінальні пари: Надаль - Грікспор, Молчан - Руусувуори, ван де Зандсхулп - Димитров, Мунар - Кресс.

Додано HomeAlone:  6/01/22 16:53  Переглядів: 1 016   Рейтинг:: +1