Australian Open. Канепі перемогла другу ракетку світу і вийшла до чвертьфіналу

Мельбурн, Австралія • 17-30 січня • хард • A$29,682,000
Чинна чемпіонка: Наомі Осака (Японія)
Сітки турніру: кваліфікаціяодиночний розряд

Четверте коло
Кайя Канепі (Естонія) - Арина Соболенко (Білорусь, 2) 5:7, 6:2, 7:6(7)

Естонська тенісистка, що займає 115-е місце в рейтингу WTA, здобула шосту перемогу в матчі проти суперниці з топ-5. Востаннє Канепі це вдавалося рік тому також на Australian Open, коли вона обіграла на той момент чинну чемпіонку Софію Кенін у другому колі.

У кінцівці вирішального сету за рахунку 5:4 естонка не змогла реалізувати жодного з чотирьох матчболів, а на тай-брейку (до 10 виграних очок) упустила перевагу, ведучи 5-2, програвши чотири розіграші поспіль.

Зазначимо, Соболенко востаннє поступалася тенісистці, що не входить вдо топ-100, ще у липні 2019 року, коли зазнала поразки від Магдалени Рибарікової на старті Вімблдону.

Канепі вперше вийшла до чвертьфіналу на Australian Open і проведе сьомий матч на даній стадії в цілому на турнірах Великого Шолома (по два на Ролан Гаррос, Вімблдоні та US Open). У півфіналі 36-річна естонка жодного разу не грала.

Далі Канепі вперше зустрінеться з Ігою Швьонтек, яка сьогодні обіграла Сорану Кирстю.

Додано HomeAlone:  24/01/22 15:15  Переглядів: 6 012   Рейтинг:: 0