Світовий теніс / Australian Open

Australian Open. Медведєв відіграє матчбол і робить камбек у чвертьфіналі проти Оже-Альяcсіма

Друга ракетка світу Данило Медведєв уникає поразки в поєдинку проти Фелікса Оже-Альяссіма.
Australian Open - Grand Slam
Мельбурн, Австралія • 17-30 січня • хард • A$29,682,000
Чинний чемпіон: Новак Джокович (Сербія)
Сітки турніру: кваліфікаціяодиночний розряд

Чвертьфінал
Данило Медведєв (Росія, 2) - Фелікс Оже-Альяссім (Канада, 9) 6-7(4), 3-6, 7-6(2), 7-5, 6-4

Суперники провели на корті трохи понад 4,5 години та за підсумками матчу кожен з тенісистів записав у свій актив по 182 очки.

Данило Медведєв вдруге в кар'єрі за 14 матчів відігрався, поступаючись 0-2 за сетами (вперше - минулого року на Вімблдоні проти Марина Чилича). Для 25-річного росіянина це четверта перемога в матчах із Феліксом Оже-Альяссімом. Медведєв став першим гравцем, якому в поточному розіграші Australian Open вдалося зробити подібний камбек (у матчах Існер - Крессі, Баньїс - Гарін, Алькарас - Берреттіні, Шаповалов - Надаль і Монфіс - Берреттіні тенісистам, чиї прізвища стоять першими, вдавалося зрівняти рахунок з 0-2, але вирішальний сет вигравали їхні суперники).

21-річний Фелікс Оже-Альясім боровся за свій перший півфінал на Australian Open та другий у кар'єрі на турнірах Великого Шолому. У четвертому сеті канадець не скористався матчболом на подачі Медведєва за рахунку 4-5. Оже-Альяссім боровся за свою другу перемогу над суперником із топ-5 рейтингу, раніше він програв у 9 зустрічах із тенісистами з першої п'ятірки.

Данило Медведєв другий рік поспіль зіграє у півфіналі Відкритого чемпіонату Австралії. Тепер у його активі 5 півфіналів на "мейджорах". Як і минулого сезону, у матчі 1/2 фіналу росіянин зіграє проти Стефаноса Циципаса (6-2 у статистиці особистих зустрічей на користь другої ракетки світу, 1-1 - на турнірах Великого Шолома).

Додано Maria Melnyk:  26/01/22 15:31  Переглядів: 42 963   Рейтинг:: +3