Марсель. Циципас вперше з 2018 року програв тенісистові, що не входить до топ-100

Четверта ракетка світу програв свій чвертьфінальний поєдинок на турнірі в Марселі
Open 13 Provence - ATP 250
Марсель, Франція • 14-20 лютого • хард (зал) • €622,610
Чинний чемпіон: Данило Медведєв (Росія)
Сітка турніру: кваліфікаціяодиночний і парний розряд

Чвертьфінал
Стефанос Циципас (Греція, 1) - Роман Сафіуллін (Росія, Q) 4:6, 4:6

Поєдинок тривав 1 годину 36 хвилин. Грецький тенісист зумів за весь матч заробити лише один брейк-поїнт, але не скористався ним. Сафіуллін зробив по одному брейку в кожному сеті, заробивши 13 брейк-поїнтів за гру. Росіянин тепер вийшов вперед в очному протистоянні з Цицицасом - 2:1 (у 2014 і 2015 роках вони грали на "ф'ючерсах").

Циципас вперше з вересня 2018 року програв тенісистові, що не входить до першої сотні світового рейтингу (Беранкіс / Метц-2018), а після того, як потрапив у топ-10, вперше зазнав подібної поразки. Для 163-ї ракетки світу Романа Сафіулліна це був перший чвертьфінал на рівні АТР і перша перемога над тенісистом топ-10 у третій грі за кар'єру.

У півфіналі суперником Сафіулліна стане переможець матчу між Феліксом Оже-Альяссимом та Іллею Івашко.

Додано admin:  18/02/22 22:40  Переглядів: 2 020   Рейтинг:: 0