Монте Карло. Звєрев за три години обіграв Сіннера, неймовірний камбек Циципаса у матчі зі Шварцманом

На "Мастерсі" у Монако завершилися чвертьфінальні матчі
Rolex Monte-Carlo Masters - ATP Tour Masters 1000
Монте-Карло, Монако • 10-17 квітня • ґрунт • €5,802,475
Чинний чемпіон: Стефанос Циципас (Греція)

Чвертьфінал

Олександр Звєрев (Німеччина, 2) - Яннік Сіннер (Італія, 9) 5:7, 6:3, 7:6(5)
Стефанос Циципас (Греція, 3) - Дієго Шварцман (Аргентина, 12) 6:2, 6:7(3), 6:4

Олександр Звєрев здобув третю перемогу у чотирьох матчах проти Сіннера. На ґрунті тенісисти зустрічалися у 2020 році, коли італієць переміг суперника на Ролан Гаррос. Німець вшосте вийшов до півфіналу "Мастерса" на грунті і вдруге у Монте-Карло. У 2018 році він поступився на цій стадії Кеї Нісікорі.

Стефанос Циципас зрівняв рахунок у протистояннях зі Шварцманом (2-2), взявши реванш за поразку на старті сезону в рамках командного турніру ATP Cup. У другому сеті грек не зумів втримати перевагу, ведучи з рахунком 5:2, а у вирішальному тенісист поступався 0:4, після чого виграв шість геймів поспіль. Стефанос проведе четвертий півфінал на ґрунтовому "Мастерсі" (Мадрид, Рим-2019, Монте-Карло-2021).

Звєрев та Циципас раніше грали один проти одного дев'ять разів. Грек виграв у шести матчах, у тому числі у двох на ґрунті - у 2019 році у чвертьфіналі в Мадриді та минулого сезону у півфіналі Ролан Гаррос.

Додано HomeAlone:  15/04/22 23:59  Переглядів: 4 821   Рейтинг:: 0