Барселона. Алькарас знову переміг Циципаса, Карреньо Буста врятував три матчболи у матчі з Руудом

На турнірі АТР500 визначились півфінальні пари
Barcelona Open Banc Sabadell - ATP 500
Барселона, Іспанія • 18-24 квітня • ґрунт • €2,802,580
Чинний чемпіон: Рафаель Надаль (Іспанія)

Третє коло

Стефанос Циципас (Греція, 1) – Григор Димитров (Болгарія, 14) 6:1, 6:4
Карлос Алькарас (Іспанія, 5) – Жауме Мунар (Іспанія) 6:3, 6:3
Кемерон Норрі (Велика Британія, 4) - Мартон Фучович (Угорщина) 7:5, 6:7 (9), 6:4
Алекс де Мінор (Австралія, 10) - Ллойд Харріс (ПАР) 6:0 (відмова)
Дієго Шварцман (Аргентина, 6) - Лоренцо Музетті (Італія) 6:4, 7:5
Фелікс Оже-Альяcсім (Канада, 3/WC) – Френсіс Тіафо (США, 13) 7:5, 6:4
Пабло Карреньо Буста (Іспанія, 8) – Лоренцо Сонего (Італія, 11) 6:2, 5:7, 6:2
Каспер Рууд (Норвегія, 2) - Еміл Руусувуорі (Фінляндія) 6:2, 6:2

Чвертьфінал

Карлос Алькарас (Іспанія, 5) – Стефанос Циципас (Греція, 1) 6:4, 5:7, 6:2
Алекс де Мінор (Австралія, 10) – Кемерон Норрі (Великобританія, 4) 6:3, 5:7, 6:1
Дієго Шварцман (Аргентина, 6) - Фелікс Оже-Альясім (Канада, 3/WC) 3:6, 6:2, 6:3
Пабло Карреньо Буста (Іспанія, 8) – Каспер Рууд (Норвегія, 2) 4:6, 7:6 (8), 6:3

Через негоду тенісистам у Барселоні довелося грати по два матчі на день.

Карлос Алькарас втретє зіграв проти Стефаноса Цbципаса і здобув третю перемогу. Тенісисти вперше зіграли на ґрунті. Вигравши перший сет, іспанець лідирував 4:2 у другому, але втратив перевагу, програвши п'ять із шести наступних геймів. У вирішальній партії Алькарас оформив два брейки на старті і цього разу спокійно довів гру до перемоги.

18-річний Карлос Алькарас зіграв 14 матч проти гравця топ-10 та здобув 8 перемогу. Цього року іспанець зіграв 7 таких поєдинків, 5 із яких виграв. Півфінал у Барселоні стане для іспанця восьмим у кар'єрі на рівні АТР та четвертим цього року. Алькарас чотири рази проходив у фінал і двічі вже грав у вирішальних матчах цього сезону – виграв титули у Ріо-де-Жанейро та Майамі. Вихід у півфінал гарантував іспанцеві дебют у топ-10 світового рейтингу – у разі виходу у фінал він зможе посісти 9-е місце.

Суперником Алькараса у півфіналі буде австралієць Алекс де Мінор, який обігравши Кемерона Норрі, здобув шосту в кар'єрі перемогу над гравцем топ-10 та перервав серію з п'яти поразок у таких матчах. Де Мінор вперше зіграє у півфіналі ґрунтового турніру на рівні АТР-туру. Востаннє австралієць доходив до півфіналу на ґрунті у 2018 році на "челенджері" в Португалії та програв там Касперу Рууду.

У другому півфіналі зустрінуться Дієго Шварцман та Пабло Карреньо-Буста. Аргентинець здобув 12 перемогу над тенісистом топ-10 та другу цього року. Шварцман вийшов уперед у протистояннях з Оже-Альясімом, здобувши другу перемогу у матчах з ним.

Пабло Карреньо Буста вперше з 2017 року переміг Каспера Рууда і зрівняв рахунок у їхньому очному протистоянні – 2:2. Іспанець, програвши перший сет, врятував три матчболи у десятому геймі другої партії, а потім лише з шостого сетболу завершив сет на свою користь. Карреньо Буста здобув першу перемогу над тенісистом топ-10 після перемоги над Новаком Джоковичем у "бронзовому" матчі на Олімпіаді в Токіо минулого року. Усього на рахунку іспанця 10 перемог над гравцями першої десятки.

Карреньо Буста та Шварцман тричі грали один з одним. Дві перемоги, у тому числі у торішньому чвертьфіналі у Барселоні, на рахунку іспанського тенісиста.

Додано admin:  23/04/22 10:35  Переглядів: 996   Рейтинг:: 0