Мадрид. Жабер обіграла Бенчич і стала першою чвертьфіналісткою

Онс Жабер вперше вийшла до чвертьфіналу на турнірі WTA1000 в Іспанії
Мадрид, Іспанія • 28 квітня - 7 травня • грунт • €6,744,165
Чинна чемпіонка: Арина Соболенко (-)

Третє коло
Онс Жабер (Туніс, 8) - Белінда Бенчіч (Швейцарія, 11) 6:2, 3:6, 6:2

Представниця Тунісу взяла реванш у швейцарки за поразку у фіналі турніру в Чарльстоні, який пройшов у квітні, та вперше обіграла суперницю. У попередньому сезоні Жабер не змогла завершити матч третього кола в Мадриді, знявшись у другому сеті за рахунком 7:6(2), 4:3 на користь Бенчич.

Онс покращила свій минулорічний результат у Мадриді. Наступна суперниця десятої ракетки світу стане відома за підсумками зустрічі Корі Гауфф та Сімони Халеп.

Дякуємо, що залишаєтеся з нами. Все буде Україна! ??

Додано HomeAlone:  2/05/22 17:53  Переглядів: 1 798   Рейтинг:: +1