Mutua Madrid Open - ATP Masters 1000
Мадрид, Іспанія • 1-8 травня • грунт • €6,744,165
Чинний чемпіон: Олександр Звєрев (Німеччина)

Перше коло

Ботік ван де Зандсхулп (Нідерланди) - Пабло Карреньо Буста (Іспанія, 16) 6:7(6), 7:6(1), 6:3
Себастьян Корда (США) - Райлі Опелка (США, 15) 6:3, 7:5

Ботік ван де Зандсхулп відіграв матчбол у другому сеті, поступаючись Карреньо Бусті з рахунком 3:5. Нідерландець провів дебютний матч на турнірі у Мадриді. У другому колі ван де Зандсхулп зіграє проти Давида Гоффена.

Себастьян Корда дебютував в основній сітці іспанського "Мастерса". За вихід у третє коло американець посперечається з Лоренцо Музетті, якому він поступився у минулому сезоні на Молодіжному Підсумковому турнірі ATP та на турнірі ATP у Ліоні.

Друге коло

Карлос Алькарас (Іспанія, 7) - Ніколоз Басілашвілі (Грузія) 6:3, 7:5
Енді Маррей (Великобританія, WC) – Денис Шаповалов (Канада, 14) 6:1, 3:6, 6:2

Енді Маррей взяв реванш у Дениса Шаповалова за поразку у третьому колі торішнього Вімблдону. Британець виграв два матчі поспіль уперше з січня цього року, коли він дійшов до фіналу у Сіднеї, а на ґрунті йому не вдавалося зробити цього з Ролан Гаррос-2017, де він зіграв у півфіналі.

У третьому колі Маррей зіграє проти першої ракетки світу Новака Джоковича, який у 18-й раз переміг Гаеля Монфіса. Джокович та Маррей зіграли один з одним 36 разів і 25 перемог здобув серб. Востаннє тенісисти зустрічалися у 2017 році, у фіналі турніру у Досі, де у трьох сетах переміг Джокович.

Дякуємо, що залишаєтеся з нами. Все буде Україна! ??

Додано HomeAlone:  4/05/22 01:54  Переглядів: 1 912   Рейтинг:: 0