Мадрид. Надаль відіграє матчболи на шляху до 1/4 фіналу, Гуркач зіграє з Джоковичем

На "Мастерсі" в Іспанії завершуються матчі третього кола
Mutua Madrid Open - ATP Masters 1000
Мадрид, Іспанія • 1-8 травня • грунт • €6,744,165
Чинний чемпіон: Олександр Звєрев (Німеччина)

Третє коло

Губерт Гуркач (Польща, 12) - Душан Лайович (Сербія, Q) 7:5, 6:3
Рафаель Надаль (Іспанія, 3) - Давід Гоффен (Бельгія, Q) 6:3, 5:7, 7:6(9)
Андрій Рубльов (-, 6) - Деніел Еванс (Велика Британія) 7:6(7), 7:5
Стефанос Циципас (Греція, 4) – Григор Димитров (Болгарія) 6:3, 6:4
Фелікс Оже-Альяссім (Канада, 8) - Яннік Сіннер (Італія, 10) 6:1, 6:2
Олександр Звєрев (Німеччина, 2) - Лоренцо Музетті (Італія, Q) 6:3, 1:0 (відмова)

Губерт Гуркач утретє переміг Лайовича: у 2018 році у нього це вийшло на харді в Шанхаї, а у 2019 році - на трав'яному "мейджорі" у Великій Британії. Поляк вийшов у чвертьфінал на третьому "Мастерсі" поспіль - у квітні він зіграв у півфіналі в Маямі та у чвертьфіналі в Монте-Карло. Хуркач далі зіграє з Новаком Джоковичем, якому він програв у всіх трьох попередніх зустрічах.

Рафаель Надаль відіграв чотири матчболи на тай-брейку вирішального сету. У свою чергу, іспанець не реалізував три матчболи, два з яких у другому сеті. Надаль записав у актив 1050-у перемогу в кар'єрі і у 16-й раз вийшов до чвертьфіналу домашнього "Мастерса". Рафаель п'ять разів вигравав титул у Мадриді та ще тричі грав у фіналі. Суперник іспанця визначиться у матчі Кемерон Норрі – Карлос Алькарас.

Стефанос Циципас здобув четверту перемогу над Димитровим і другу у цьому сезоні. В квітні грек обіграв болгарського тенісиста на ґрунті у Барселоні. Далі Циципас зустрінеться з Андрієм Рубльовим.

Фелікс Оже-Альяссім стане суперником чинного чемпіона у чвертьфіналі. Канадець святкував дві перемоги у шести матчах проти Звєрева, у тому числі обіграв німця на старті сезону в рамках ATP Cup.

Додано HomeAlone:  5/05/22 20:51  Переглядів: 1 977   Рейтинг:: 0