Мадрид. Звєрєв втретє виходить до півфіналу турніру та зустрінеться з Циципасом

Третя ракетка світу здобув перемогу у чвертьфінальному матчі на турнірі ATP Masters 1000 у столиці Іспанії
Mutua Madrid Open - ATP Masters 1000
Мадрид, Іспанія • 1-8 травня • грунт • €6,744,165
Чинний чемпіон: Олександр Звєрев (Німеччина)

Чвертьфінал
Олександр Звєрєв (Німеччина, 2) - Фелікс Оже-Альясім (Канада, 8) 6:3, 7:5

Олександр Звєрєв вп'яте переміг Фелікса Оже-Альясіма в їхньому сьомому очному матчі і втретє зіграє у півфіналі "Мастерсу" у Мадриді. Перемога над 10ю ракетою світу, стала для німецького тенісиста 40ю проти гравців топ-10 (загальний баланс 40/45). Звєрєв в 14-й раз вийшов у півфінал турніру "Мастерс" і в 7-й раз на ґрунті. Німець 9 разів долав цю стадію і боротиметься за свій перший фінал на турнірах АТР1000 після Цинциннаті-2021.

У півфіналі Звєрєв зіграє проти п'ятого номера світового рейтингу Стефаноса Циципаса. Тенісисти в 11-й раз зіграють один з одним і вчетверте поспіль на стадії півфіналу. Грек лідирує у протистоянні 7:3 і виграв їх останній поєдинок у півфіналі "Мастерсу" у Монте-Карло цього року.

У другому півфінальному матчі перша ракетка світу Новак Джокович зіграє із 19-річним Карлосом Алькарасом.

Додано HomeAlone:  7/05/22 08:45  Переглядів: 1 783   Рейтинг:: 0