Карлос Алькарас виграв півфінальний матч на домашньому "Мастерсі"
Мадрид, Іспанія • 1-8 травня • грунт • €6,744,165
Чинний чемпіон: Олександр Звєрев (Німеччина)

Півфінал
Карлос Алькарас (Іспанія, 7) - Новак Джокович (Сербія, 1) 6:7​​(5), 7:5, 7:6(5)

Поєдинок тривав 3 години 36 хвилин і став другим за тривалістю трисетовим матчем сезону. Карлос Алькарас також є учасником найтривалішого двобою цього року - у півфіналі турніру в Барселоні він за 3 години 40 хвилин переміг Алекса де Мінора, відігравши два матчболи.

Новак Джокович зумів реалізувати лише один брейк-поінт із шести зароблених, а Карлос Алькарас - 2 з 10. У вирішальному сеті перша ракетка світу врятувала шість брейк-поінтів, один з яких був матчболом (за рахунку 4:5).

Іспанський тенісист вперше в кар'єрі зіграв проти чинного лідера світового рейтингу і святкував п'яту перемогу над суперником, який входить до першої п'ятірки, причому виграв такий четвертий матч поспіль. (Загальний баланс 5/4).

Зазначимо, 19-річний Алькарас став наймолодшим гравцем за останні 17 років, який обіграв першу ракетку світу. У 2005 році в день свого 19-річчя Рафаель Надаль обіграв Роджера Федерера у півфіналі Ролан Гаррос. Алькарасу 19 років виповнилося 5 травня.

Карлос виграв дев'ятий матч поспіль. Перед турніром у Мадриді він став чемпіоном на турнірі ATP 500 у Барселоні. Іспанець також став першим тенісистом, який обіграв Рафаеля Надаля та Новака Джоковича на одному ґрунтовому турнірі.

Алькарас проведе п'ятий фінал на рівні ATP, де боротиметься за п'ятий трофей. Цього сезону іспанець, окрім турніру в Барселоні, став переможцем у Ріо-де-Жанейро (ATP 500) та Маямі (ATP 1000).

Суперник іспанського гравця з фіналу визначиться у протистоянні Стефаноса Циципаса та Олександра Звєрева.

Додано HomeAlone:  7/05/22 21:04  Переглядів: 5 133   Рейтинг:: 0