Рим. Швьонтек стає дворазовою чемпіонкою турніру

Internazionali BNL d’Italia - WTA 1000
Рим, Італія • 9-15 травня • ґрунт • $2,527,250

Фінал
Іга Швьонтек (Польща, 1) - Онс Жабер (Туніс, 9) 6:2, 6:2

Польська тенісистка зробила п'ять брейків у ході фінального матчу та програла один гейм на своїй подачі. Швьонтек зрівняла рахунок у особистих зустрічах з Жабер (2-2): у 2019 році вона обіграла суперницю у Вашингтоні, а минулого сезону поступилася їй на Вімблдоні та в Цинциннаті.

FR: Онс Жабер (Туніс, 9) 6:2, 6:2

Швьонтек здобула 28-у перемогу поспіль і оформила восьмий титул у кар'єрі. Цього сезону цей трофей став для польки п'ятим. В активі Іги титули на турнірах WTA 1000 у Досі, Індіан-Веллс, Маямі та WTA 500 у Штутгарті.

За останні десять років проведення турніру у Римі Швьонтек стала третьою тенісисткою, яка захистила титул. У 2013 та 2014 роках тут перемагала Серена Вільямс, а у 2017 та 2018 чемпіонкою була Еліна Світоліна.

Представниця Польщі перервала серію Жабер із 11 перемог поспіль. Перед виступом у Римі туніска виграла титул на турнірі WTA 1000 в Мадриді. Онс стала четвертою тенісисткою, яка зіграла у фіналі турнірів у столицях Іспанії та Італії в одному сезоні. Раніше таке вдавалося Дінарі Сафіній (2009), Серені Вільямс (2013) та Сімоні Халеп (2017).

Додано HomeAlone:  15/05/22 15:33  Переглядів: 2 590   Рейтинг:: +1