Вікторія Азаренко (-, 16) - Вікторія Голубич (Швейцарія) 6:3, 6:0
Петра Мартич (Хорватія, Q) – Кароліна Мухова (Чехія) 6:2, 3:6, 6:1
Чжан Шуай (Китай) - Мартіна Тревісан (Італія, WC) 6:4, 6:2
Ангеліна Калініна (Україна) – Медісон Кіс (США) 6:4, 6:4
Белінда Бенчич (Швейцарія, 12) - Елізабетта Коччаретто (Італія, WC) 6:4, 6:2
Сімона Халеп (Румунія) - Алізе Корне (Франція) 6:4, 6:4
Юлія Путінцева (Казахстан, Q) - Кайя Юван (Словенія, Q) 7:5, 4:6, 7:5
Корі Гауфф (США, 15) – Анжелік Кербер (Німеччина) 6:1, 6:4
Лейла Фернандес (Канада) - Анастасія Павлюченкова (-, 14) 1:6, 6:2, 6:2
Дар'я Касаткіна (-) - Тамара Зіданшек (Словенія) 6:4, 6:3
Олександра Саснович (-, Q) - Вероніка Кудерметова (-) 3:6, 7:6(4), 6:1

Сімона Халеп здобула другу перемогу у шести матчах проти Корне. Цього сезону вона поступилася француженці в четвертому колі Australian Open. У другому колі Халеп зустрінеться з Даніель Коллінс: тенісистки по разу обіграли одна одну і в останній їхній зустрічі на US Open-2021 сильнішою була американка.

Юлія Путінцева відіграла два матчболи у вирішальному сеті. Далі казахстанка спробує зрівняти рахунок у протистояннях із Гарбіньє Мугурусою (1-2), якій двічі поступалася на ґрунті.

Корі Гауфф взяла реванш у Анжелік Кербер за поразку у попередньому сезоні на Вімблдоні.

Лейла Фернандес вперше грає в основній сітці у Римі. У 2020 та 2021 роках канадка поступалася на старті кваліфікації.

Пари суперниць у другому колі: Мартич – Контавейт (5), Соболенко (3) – Чжан Шуай, Халеп – Коллінс (7), Мугуруса (8) – Путінцева, Фернандес – Касаткіна, Саснович – Бадоса (2).

Додано HomeAlone:  10/05/22 00:13  Переглядів: 1 143   Рейтинг:: +1