На турнірі WTA в Італії продовжуються матчі першого кола
Рим, Італія • 9-15 травня • ґрунт • $2,527,250

Джессіка Пегула (США, 13) – Людмила Самсонова (-) 4:6, 6:3, 6:4
Аманда Анісімова (США) - Тереза ​​Мартінцова (Чехія, Q) 6:2, 0:6, 6:4
Медісон Бренгл (США, LL) - Марта Костюк (Україна, Q) 6:4, 6:3
Катерина Александрова (-) - Слоан Стівенс (США) 6:1, 6:2
Жиль Тайхманн (Швейцарія) - Жасмін Паоліні (Італія) 6:3, 6:2
Олена Рибакіна (Казахстан) - Еліна Аванесян (-, Q) 6:4, 7:6(0)
Лорен Девіс (США, Q) – Олена Остапенко (Латвія, 11) 6:2, 6:3

Джессіка Пегула вдруге обіграла Самсонову: у 2020 році вона перемогла суперницю на харді в Нью-Йорку, а минулого сезону поступилася на траві Вімблдона. Далі американка зустрінеться з Ангеліною Калініною, яку обіграла в обох матчах цього сезону: на старті Australian Open та на турнірі WTA1000 в Маямі (відмова українки після першого сету).

Аманда Анісімова виграла дев'ятий трисетовий матч цього року і вийшла в лідерки сезону за цим показником у WTA-турі. За вихід до третього кола американка боротиметься із Беліндою Бенчич, яку обіграла на старті сезону на Australian Open.

Лорен Девіс (№102) зрівняла рахунок у особистих зустрічах з Остапенко (2-2) і вперше з квітня минулого року обіграла суперницю, яка входить до топ-20 рейтингу. У другому колі американка зіграє з Оленою Рибакіною.

Додано HomeAlone:  10/05/22 16:18  Переглядів: 2 080   Рейтинг:: 0