На "Мастерсі" у столиці Італії завершилися матчі другого раунду
Рим, Італія • 8-15 травня • ґрунт • €6,008,725
Чинний чемпіон: Рафаель Надаль (Іспанія)

Стен Вавринка (Швейцарія, PR) - Ласло Джере (Сербія, Q) 7:6(8), 3:6, 6:4
Дженсон Бруксбі (США) - Давід Гоффен (Бельгія) 6:0, 7:6(1)
Яннік Сіннер (Італія, 10) - Фабіо Фоніні (Італія) 6:2, 3:6, 6:3
Марін Чилич (Хорватія) – Кемерон Норрі (Велика Британія, 9) 5:7, 6:2, 6:1

Стен Вавринка вперше з 2017 року вийшов у третє коло турніру і далі зіграє проти Новака Джоковича. Для гравців це буде 26 зустріч на корті (19-6 на користь серба). Востаннє тенісисти грали один з одним у 2019 році на US Open, а остання зустріч на ґрунті відбулася у 2015 році у фіналі Ролан Гаррос, де переміг швейцарець.

Яннік Сіннер вдруге зіграє у третьому колі домашнього "Мастерса", повторивши свій найкращий результат, показаний у 2020 році. За вихід до чвертьфіналу італієць посперечається з Філіпом Країновичем, якого обіграв у попередньому сезоні на харді у Софії.

Марін Чилич зрівняв рахунок у особистих зустрічах з Норрі: у попередньому сезоні він поступився британцю на ґрунті в Ешторілі. Далі хорват зіграє проти Крістіана Гаріна (переміг в обох попередніх матчах на траві та харді).