Рим. Швьонтек та Андреєску зустрінуться у чвертьфіналі турніру

На турнірі WTA1000 в Італії проходять матчі третього кола
Рим, Італія • 9-15 травня • ґрунт • $2,527,250

Іга Швьонтек (Польща, 1) – Вікторія Азаренко (-, 16) 6:4, 6:1
Б'янка Андреєску (Канада, SR) – Петра Мартич (Хорватія, Q) 6:4, 6:4
Арина Соболенко (-, 3) – Джессіка Пегула (США, 13) 6:1, 6:4
Жиль Тайхманн (Швейцарія) - Олена Рибакіна (Казахстан) 6:7 ​​(3), 6:3, 7:5

Іга Швьонтек здобула 25-ту перемогу поспіль і шосту на ґрунті. Наприкінці квітня полька стала чемпіонкою на турнірі у Штутгарті. Швьонтек проведе сьомий чвертьфінал у цьому році на восьми зіграних турнірах.

Б'янка Андреєску вперше з вересня минулого року виграла три матчі поспіль. Тоді канадійка дійшла до четвертого кола на US Open. Востаннє Андреєску гралана цій стадії в квітні минулого сезону, коли дійшла до півфіналу у Маямі.

Жиль Тайхманн вдруге за останні 10 днів обіграла Рибакіну. На попередньому турнірі WTA1000 у Мадриді швейцарка також перемогла суперницю у третьому колі (6:3, 6:1) та у підсумку дійшла до півфіналу.

Додано HomeAlone:  12/05/22 16:39  Переглядів: 1 586   Рейтинг:: 0