Рим. Анісімова знову зіграє проти Соболенко, Саккарі перемогла Гауфф

На турнірі WTA1000 у столиці Італії завершилися матчі третього кола
Рим, Італія • 9-15 травня • ґрунт • $2,527,250

Аманда Анісімова (США) - Даніель Коллінс (США, 7) 6:2, 6:2
Онс Жабер (Туніс, 9) – Юлія Путінцева (Казахстан, Q) 6:3, 6:2
Марія Саккарі (Греція, 4) – Корі Гауфф (США, 15) 6:4, 7:5
Дар'я Касаткіна (-) - Паула Бадоса (Іспанія, 2) 6:4, 6:4

Аманда Анісімова записала у свій актив шосту перемогу над суперницею з топ-10 у кар'єрі та третю у поточному сезоні. У квітні вона обіграла Аріну Соболенко у Чарльстоні та Мадриді. Американка веде 4-0 у рахунку особистих зустрічей із Соболенко і зіграє проти неї у чвертьфінальному матчі.

Марія Саккарі вчетверте за п'ять матчів перемогла Корі Гауфф. Зазначимо, що попередня зустріч тенісисток на ґрунті, яка пройшла минулого сезону в другому колі турніру в Римі, завершилася перемогою американки. Далі гречанка спробує зупинити переможну серію Онс Жабер, яка виграла вже дев'ять матчів поспіль.

Додано HomeAlone:  13/05/22 01:46  Переглядів: 2 112   Рейтинг:: 0