Світовий теніс / WTA

Іга Швьонтек про перемогу над Азаренко: "Рада, що все-таки виграла перший сет, хоча гра була некрасивою"

Іга Швьонтек у двох сетах переграла свою суперницю та оформила 25-ту перемогу поспіль

"Однозначно, мені не вдалося добре стартувати. Це було всім видно. Я дуже рада, як відреагувала і як змогла під час першого сета покращити свою гру. Другий сет склався зовсім не так, як перший, тому що я справді змогла перезавантажитися та внести зміни Це головний позитивний момент для мене.Поступаючись 0-3, я намагалася не сильно ризикувати, тому що мені здавалося, що я не особливо контролюю м'яч. Мені потрібно було трохи більше грати в середині і подивитися, як Азаренко поводитиметься в затяжних розіграшах. Крім того, на старті гейми були затятими, у мене були шанси взяти подачу, але в найважливіші моменти я не грала добре, тому мені просто хотілося почати грати краще тоді, коли це найважливіше.

Мене зовсім не турбувало те, що за годину ми провели лише сім гейма. У мене вже були такі матчі і я просто намагалася утримувати увагу на своїй грі, користуватися перервами, щоб зібратися, хоча це не так просто. Я рада, що сьогодні таки виграла перший сет, хоч гра була некрасивою, але в другій партії я змогла грати краще. Саме це дає мені впевненість, що навіть якщо я не граю на всі 100%, я все одно можу перемагати.

Чого я чекаю від матчу з Андреєску? Нічого, бо після такого важкого поєдинку, як сьогодні, дуже важко мати якісь очікування. Зі свого боку я просто сподіваюся, що зможу стартувати краще, можливо, більш активно і тим самим тиснутиму на суперницю. Хотілося б допускати менше помилок та показувати якісніший теніс. Звісно, ​​це буде цікавий матч. Я вже грала з Б'янкою в юніорах і теж на ґрунті. Той матч був дуже впертим. Я знаю, що буде непросто, але у чвертьфіналі не буває легко.

Що означає для мене переможна серія у 25 матчів? Особливого значення в цьому немає, тому що всі матчі різні, багато хто з них був важким. Так, я перемагала, але мені було важко, я мав проблеми. Я розумію, що може статися все що завгодно. Я насправді не фокусуюсь на статистиці."

Джерело: btu.org.ua

Додано admin:  13/05/22 08:30  Переглядів: 1 122   Рейтинг:: 0