Світовий теніс / WTA

Іга Швьонтек: "Відчуваю, що можу добре зіграти у важливі моменти і будь-якої миті відігратися"

Перша ракетка світу прокоментувала свою перемогу у чвертьфіналі турніру WTA1000 у Римі
Іга Швьонтек виграла 26-й матч поспіль, обігравши у двох сетах канадську тенісистку Бьянку Андрєєску.

"Говорячи про мої відчуття від сьогоднішнього матчу, то на корті я почувала себе досить впевнено, з кожним матчем я граю все краще і краще. Незважаючи на те, що перший сет був досить напруженим і в мене були то злети, то падіння, я відчуваю , що можу добре зіграти у важливі моменти і будь-якої миті відігратися. Рада, що другий сет зіграла значно впевненіше. Це демонструє, що роблю необхідні уроки по ходу матчу і додаю по ходу гри.

У мене не було якихось очікувань від матчу проти Б'янки, тому що я не знала, як вона грає після паузи у виступах. Я бачила багато її матчів до того, але не знаю, чи залишився її теніс колишнім, або трохи змінився. Але я знала, що фізично готова грати більш довгі розіграші або затяжний матч якщо знадобиться. Я була готова до того, що вона мінятиме ритм гри. Задоволена, як ми тактично підготувалися до матчу."

Про свою переможну серію у 26 матчів

"Чесно кажучи в дитинстві я трохи дивилася теніс, тому що багато грала сама і коли я бачила його по ТБ, то говорила: "Ой ні, мабуть достатньо". Так що я не бачила переможні серії Вінус, Серени або Жюстін Енен (сестри Вільямс і Жюстін Енен - ​​єдині тенісистки в цьому столітті, які мають більш довгі переможні серії).

Але звичайно бути в такій компанії - це для мене, як здійснена мрія. Коли я була маленькою, то й близько не могла про це подумати. Стабільність - це компонент, над яким я дуже хотіла попрацювати ще минулого року, так що зараз я щаслива, що у мене це виходить."

Про майбутній матч проти Аріни Соболенко

"Ми вже грали двічі цього року, але один матч був на харді, а другий у Штутгарті, де такий ґрунт, що ми грали з тією ж тактикою, що й на харді. За відчуттями в Римі найповільніший ґрунт у Турі і звичайно потрібно буде трохи пристосуватися. Взагалі у нас всього 3-4 турніри в сезоні і лише два з них на звичному ґрунті.

Коли я думаю про своїх суперниць, у мене в основному немає уявлення про те, як вони грають на ґрунті, бо я не дивилася їхніх матчів. Це єдина проблема, яка в мене є, порівняно з іграми на харді. Я знаю, що мій тренер зробить велику тактичну роботу і ми добре підготуємось до завтрашньої гри."

Джерело: btu.org.ua

Додано admin:  13/05/22 22:05  Переглядів: 1 063   Рейтинг:: 0