Женева. Медведєв залишає турнір після першого матчу, тенісист із четвертої сотні відіграв шість матчболів

Йохан Ніклс (Швейцарія) - Леандро Рідль (Швейцарія, Q) 5:7, 7:6(3), 7:5
Крістофер О'Конелл (Австралія, Q) - Альберт Рамос-Віньолас (Іспанія) 7:6 (5), 6:4
Танассі Коккінакіс (Австралія) - Фабіо Фоньїні (Італія) 6:4, 6:3

317-а ракетка світу Йохан Ніклс врятував шість матчболів і здобув дебютну перемогу в основній сітці турніру АТР. Для швейцарця це був третій такий поєдинок – раніше він двічі програвав у першому колі іншого домашнього турніру у Гштааді. Усі шість матчболів Ніклс відіграв у десятому геймі другого сету, коли Рідль вийшов подавати на матч. У другому колі 25-річний швейцарець зіграє проти Таллона Грікспора з Нідерландів.

Друге коло

Рішар Гаске (Франція) - Данило Медведєв (-, 1/WC) 6:2, 7:6(5)
Каміл Майхжак (Польща) - Марко Чеккінато (Італія, Q) 6:2, 6:3

Рішар Гаске вперше з Вімблдону-2015 переміг тенісиста топ-5 і перервав серію з 15 поразок поспіль у матчах із гравцями з першої п'ятірки. Загалом для француза це десята така перемога за кар'єру. У протистоянні з Медведєвим Рішар Гаске зрівняв рахунок – 2:2. У чвертьфіналі суперником Гаске стане поляк Каміл Майхжак, який обіграв Марко Чеккінато. Тенісисти вперше зіграють один з одним.

Додано admin:  17/05/22 23:45  Переглядів: 2 563   Рейтинг:: 0