Женева. Рууд успішно розпочав захист титулу, Коккінакіс вперше зіграє у чвертьфіналі на ґрунті

Райлі Опелка (США, 4) – Крістофер О'Коннелл (Австралія) 6:3, 7:5
Танассі Коккінакіс (Австралія) – Федеріко Дельбоніс (Аргентина, 7) 1:6, 7:5, 7:5
Каспер Рууд (Норвегія, 2) – Бенуа Пер (Франція) 6:3, 6:1

Каспер Рууд за 55 хвилин здобув перемогу у своєму стартовому матчі на турнірі у Женеві, де норвежець захищає титул. Рууд вп'яте зіграв проти Бенуа Перу і здобув п'яту перемогу (всі матчі проходили на грунті). У чвертьфіналі норвезький тенісист зіграє проти австралійця Танасі Коккінакіса, якому програв у 2018 році на "челенджері" у Лас-Вегасі.

Танассі Коккінакіс вп'яте у кар'єрі і втретє цього року зіграє у чвертьфіналі турніру АТР. Австралієць вперше дійшов до цієї стадії на ґрунті. Коккінакіс вдев'яте зустрінеться з тенісистом топ-10. На його рахунку дві перемоги - над Мілошем Раонічем (Лондон/2017) та Роджером Федерером (Маямі/2018).