Світовий теніс / Ролан Гаррос

Ролан Гаррос. Цонга програв Рууду в останньому матчі у кар'єрі, Гастон вириває перемогу у п'яти сетах проти де Мінора

У чоловічій сітці Відкритого чемпіонату Франції визначаються учасники другого кола
Roland Garros - Grand Slam
Париж, Франция • 22 травня - 5 червня • ґрунт • €18,551,200
Чинний чемпіон: Новак Джокович (Сербія)
Сітки турніру: кваліфікаціяодиночний розряд

Перше коло

Алекс Молчан (Словаччина) – Федеріко Коріа (Аргентина) 6:3. 6:4, 3:6, 6:3
Каспер Рууд (Норвегія, 8) - Жо-Вілфрід Цонга (Франція, WC) 6:7​​(6), 7:6(4), 6:2, 7:6(0)
Лоренцо Сонего (Італія, 32) - Петер Гойовчик (Німеччина) 6:2, 6:2, 6:1
Френсіс Тіафо (США, 24) - Бенжамен Бонзі (Франція) 7:5, 7:5, 7:6(5)
Давид Гоффен (Бельгія) - Іржі Легечка (Чехія) 6:4, 4:6, 6:4, 6:4
Губерт Гуркач (Польща, 12) - Джуліо Дзепп'єрі (Італія, Q) 7:5, 6:2, 7:5
Уго Гастон (Франція) - Алекс де Мінор (Австралія, 19) 4:6, 6:2, 6:3, 0:6, 7:6(4)
Андрій Рубльов (-, 7) - Квон Сун Ву (Південна Корея) 6:7 ​(5), 6:3, 6:2, 6:4
Федеріко Дельбоніс (Аргентина) - Адріан Маннаріно (Франція) 7:6(1), 6:1, 6:2
Крістіан Гарін (США) - Томмі Пол (США, 30) 5:7, 6:1, 6:2, 6:3

Алекс Молчан другий тиждень поспіль обіграв Корію (переміг у півфіналі в Ліоні) і здобув перемогу у своєму дебютному матчі на Ролан Гаррос. Далі словак зіграє проти Новака Джоковича, якому поступився минулого сезону у фіналі турніру в Белграді.

Каспер Рууд не програє на старті турніру в Парижі п'ятий сезон поспіль. Найкращим результатом норвежця є третє коло. У другому колі тенісист зустрінеться з Емілом Руусувуорі, якого обіграв цього сезону на ґрунті в Барселоні. Нагадаємо, для Жо-Вілфріда Цонга це був останній матч. Француз анонсував завершення кар'єри на початку квітня.

Френсіс Тіафо вперше за сім років виступів в основній сітці на Ролан Гаррос зумів здобути перемогу. За вихід до третього кола американець посперечається з Давидом Гоффеном, з яким уперше зіграє на ґрунті. Тіафо поступився у трьох із попередніх чотирьох матчів проти бельгійця.

Губерт Гуркач вдруге виграв матч у основі Ролан Гаррос. У 2018 році поляк розпочинав виступ у Парижі з кваліфікації та дійшов до другого кола. Попередні три сезони Гуркач програвав у стартовому матчі.

Уго Гастон відігрався з 0:3 у вирішальному сеті та перервав серію з чотирьох поразок поспіль. Француз здобув четверту в кар'єрі перемогу над гравцем із топ-20.

Додано HomeAlone:  24/05/22 21:25  Переглядів: 2 078   Рейтинг:: 0