Ролан Гаррос. Руне переміг Шаповалова, Гаске та Руусувуорі вийшли до другого кола

Стартував третій ігровий день у чоловічій сітці Відкритого чемпіонату Франції
Сітки турніру: кваліфікаціяодиночний розряд

Перше коло

Себастьян Корда (США, 27) - Джон Міллман (Австралія) 6:1, 7:5, 7:6(6)
Рішар Гаске (Франція) – Ллойд Гарріс (ПАР) 6:1, 6:3, 6:4
Еміл Руусувуорі (Фінляндія) - Уго Умбер (Франція) 6:2, 2:6, 6:7(4), 6:4, 6:2
Жуан Соуза (Португалія) - Чзен Чжуньсінь (Китайський Тайбей, Q) 6:7(5), 6:1, 4:6, 6:1, 6:4
Хольгер Руне (Данія) – Денис Шаповалов (Канада, 14) 6:3, 6:1, 7:6(4)
Хенрі Лааксонен (Швейцарія) – Педро Мартінес (Іспанія) 2:6, 6:4, 6:4, 7:6(1)
Ілля Івашко (-) - Бенуа Пер (Франція) 6:3, 7:5, 1:6, 7:5
Олександр Бублик (Казахстан) - Артур Ріндеркнех (Франція) 6:2, 6:4, 6:4
Ласло Джере (Сербія) - Річардас Беранкіс (Литва) 6:4, 6:4, 6:4
Данило Медведєв (-, 2) - Факундо Баньїс (Аргентина) 6:2, 6:2, 6:2

Еміл Руусувуорі з третьої спроби виграв свій стартовий матч на Ролан Гаррос. Фін поступався у першому колі у двох попередніх розіграшах турніру.

Жуан Соуза вперше з 2017 року вийшов у друге коло Ролан Гаррос. Це найкращий результат португальця в Парижі за 11 виступів на турнірі.

Хольгер Руне вперше виграв матч в основній сітці турніру Великого Шолома. Ця перемога стала для данця другою у матчах проти суперників з топ-20. Цього сезону він обіграв Олександра Звєрева в Мюнхені.

Хенрі Лааксонен удруге обіграв Мартінеса на старті Ролан Гаррос. У 2020 році швейцарцю знадобилося чотири сети для перемоги. Лааксонен перервав серію із шести поразок, вигравши матч вперше з кінця березня, коли він вийшов до другого кола "Мастерса" у Маямі.

Додано HomeAlone:  24/05/22 16:48  Переглядів: 1 052   Рейтинг:: 0