Чинна чемпіонка: Барбора Крейчикова (Чехія)
Сітки турніру: кваліфікаціяодиночний розряд

Джессіка Пегула (США, 11) – Ван Цян (Китай) 6:2, 6:4
Ангеліна Калініна (Україна) - Хейлі Баптіст (США, Q) 5:2 (відмова)
Майяр Шеріф (Єгипет) – Марта Костюк (Україна) 6:3, 7:5
Тамара Зіданшек (Словенія, 24) – Клер Лю (США) 6:2, 6:2
Паула Бадоса (Іспанія, 3) – Фіона Ферро (Франція, WC) 6:2, 6:0
Медісон Кіс (США, 11) - Анна Калінська (-) 6:3, 3:6, 6:4
Каролін Гарсія (Франція) – Тейлор Таунсенд (США) 6:3, 6:4
Шелбі Роджерс (США) - Тереза ​​Мартінцова (Чехія) 6:4, 6:3
Юлія Путінцева (Казахстан) – Ірина Бара (Румунія, Q) 6:3, 6:1

Джессіка Пегула втретє обіграла Ван Цян. Далі американка зустрінеться з Ангеліною Калініною, яку вже двічі перемагала у цьому сезоні (один раз на відмові). Тенісистки мали зіграти і в другому колі турніру WTA 1000 в Мадриді, проте українка знялася до матчу. Калініна обігравала американку на турнірах ITF у 2018 році.

Паула Бадоса здобула другу перемогу над Ферро. У 2018 році вона обіграла француженку на старті ґрунтового турніру WTA у Рабаті.

Медісон Кіс перед виступом на Ролан Гаррос програла три матчі. Наступною суперницею американки стане Каролін Гарсія. Кіс веде 2-1 у рахунку особистих зустрічей і виграла в їхньому останньому матчі у 2018 році на Australian Open.

Шелбі Роджерс перервала свою серію з п'яти поразок поспіль. У другому колі тенісистка зіграє проти Даніель Коллінс: минулого сезону вони провели дві зустрічі на харді та здобули по одній перемозі.

Додано HomeAlone:  24/05/22 20:12  Переглядів: 2 251   Рейтинг:: 0