Іспанський тенісист Рафаель Надаль здобув перемогу над чинним чемпіоном турніру
Чинний чемпіон: Новак Джокович (Сербія)
Сітки турніру: кваліфікаціяодиночний розряд

Чвертьфінал
Рафаель Надаль (Іспанія, 7) - Новак Джокович (Сербія, 1) 6:2, 4:6, 6:2, 7:6(4)

Рафаель Надаль у 29-й раз переміг Новака Джоковича у їхньому 59-му поєдинку та взяв реванш за минулорічну поразку у півфіналі Ролан Гаррос. На ґрунтових кортах Надаль переміг Джоковича в 20-й раз у їхньому 28-му матчі.

Іспанець в 15-й раз вийшов у півфінал Відкритого чемпіонату Франції. Торішня поразка від Новака Джоковича залишається для Надаля єдиною на цій стадії турніру. Ця перемога стала для іспанського тенісиста 110-ю на кортах Ролан Гаррос.

Поєдинок тривав 4 години 12 хвилин. У четвертому сеті Джокович не подав на сет при рахунку 5:3 і втратив у цьому геймі два сетболи. Загалом іспанець зробив сім брейків, а серб – чотири.

У півфіналі суперником Рафаеля Надаля став третя ракетка світу Олександр Звєрєв. Тенісисти дев'ять разів грали один з одним та шість разів перемогу святкував іспанець (на грунті 4-1). Останній їхній поєдинок відбувся рік тому у чвертьфіналі "Мастерса" у Римі - Надаль переміг 6:3, 6:4.

Додано HomeAlone:  1/06/22 02:23  Переглядів: 9 420   Рейтинг:: 0