Ролан Гаррос. Фернандес обіграла Бенчич у матчі третього кола

На Відкритому чемпіонаті Франції проходить шостий ігровий день
Чинна чемпіонка: Барбора Крейчикова (Чехія)
Сітки турніру: кваліфікаціяодиночний розряд

Третє коло

Мартіна Тревісан (Італія) - Дар'я Севілл (Австралія, WC) 6:3, 6:4
Лейла Фернандес (Канада, 17) - Белінда Бенчич (Швейцарія, 14) 7:5, 3:6, 7:5
Аманда Анісімова (США, 27) - Кароліна Мухова (Чехія) 6:7 ​​(9), 6:2, 3:0 (відмова)

Мартіна Тревісан боротиметься за вихід у свій другий чвертьфінал на Ролан Гаррос із переможницею матчу Анжелік Кербер – Олександра Саснович. У 2020 році італійка поступилася у Парижі майбутній чемпіонці Ізі Швьонтек.

Лейла Фернандес здобула другу перемогу у матчах проти Бенчич (обіграла у 2020 році у КБДК) і вдруге зіграє у четвертому колі на турнірі Великого Шолому. Нагадаємо, минулого сезону канадка зіграла у фіналі US Open. Суперницею Фернандес стане Аманда Анісімова: тенісистки зустрічалися в березні у другому колі турніру в Індіан-Веллс, де американка знялася після другого сету через хворобу.

Додано HomeAlone:  27/05/22 16:09  Переглядів: 1 178   Рейтинг:: 0