Ролан Гаррос. Гауфф обіграла Стівенс в американському чвертьфіналі

Корі Гауфф вперше вийшла до півфіналу на турнірі Великого Шолому
Чинна чемпіонка: Барбора Крейчикова (Чехія)
Сітки турніру: кваліфікаціяодиночний розряд

Чвертьфінал
Корі Гауфф (США, 18) - Слоан Стівенс (США) 7:5, 6:2

Американська тенісистка взяла реванш у співвітчизниці за поразку у попередньому сезоні в другому колі US Open. У першому сеті Гауфф вела з рахунком 5:2, після чого три гейми поспіль виграла Стівенс, проте за наступні два гейми Корі втратила лише один розіграш.

Гауфф уперше з минулого року виграла п'ять матчів поспіль. Тоді 18-річна американка перемогла на турнірі WTA у Пармі (дебютний титул) та дійшла до чвертьфіналу Ролан Гаррос. Корі не програла жодного сету на шляху до свого дебютного півфіналу на рівні "мейджорів".

Американка - четверта тенісистка з 2000 року у віці 18 років та молодше, яка зіграє у півфіналі Ролан Гаррос. Раніше це вдавалося 18-річній Кім Клейстерс у 2001 році, 17-річній Ніколь Вайдішевій у 2006 році та 17-річній Аманді Анісімовій у 2019 році.

Наступною суперницею Гауфф стане Мартіна Тревісан, для якої це також буде перший півфінал на турнірах Великого Шолому. У 2020 році італійка обіграла представницю США в другому колі Ролан Гаррос.

Додано HomeAlone:  31/05/22 17:25  Переглядів: 1 763   Рейтинг:: 0