Світовий теніс / Ролан Гаррос

Каспер Рууд: "Важко залишатися спокійним і розслабленим, коли весь день чекаєш на свій матч"

Норвезький тенісист прокоментував свою перемогу у чвертьфіналі Відкритого чемпіонату Франції
Каспер Рууд у чотирьох сетах переміг Хольгера Руне у своєму дебютному чвертьфіналі на турнірах Великого Шолома.

"Сьогодні я нервувався весь день. Важко залишатися спокійним і розслабленим, коли весь день чекаєш на свій матч, та до того ж це перший чвертьфінал на Шоломі. Я приїхав на стадіон близько 3-4 години дня і став готуватися до матчу.

Мені вдалося добре розпочати поєдинок, але потім Хольгер добре чинив опір, зумів підняти свій рівень і я отримав дуже непростий матч. Хольгер добряче додав. Я грав з ним вже вчетверте, так що трохи знаю як він діє на корті, але він став набагато небезпечнішим і непередбачуваним. Він грає безстрашно, виконує багато хороших ударів, і цим створює для суперника багато складнощів. Він буде небезпечним опонентом ще багато років.

Загалом сьогодні великий день для норвезького тенісу. У нас є ще Ульріке Ейкері, яка вийшла у фінал у міксті і перебуває навіть на крок попереду мене. Вона гратиме можливо за найбільший титул у своєму житті, так що я бажаю їй удачі".

Про майбутній півфінал проти Марина Чиліча

"Це такий матч, про який ти мрієш і звичайно мрієш вийти у фінал, якщо вдасться. Я повинен бути зосередженим і показати свою найкращу гру у півфіналі, бо Марін чудово грає весь тиждень і це буде ще один найскладніший матч".

Джерело: btu.org.ua

Додано admin:  2/06/22 12:30  Переглядів: 1 528   Рейтинг:: 0