Реєстрація    Увійти
Авторизація
Світовий теніс / Ролан Гаррос

Іга Швьонтек на церемонії нагородження Ролан Гаррос: "Українці, будьте сильними!"

Іга Швьонтек на церемонії нагородження Ролан Гаррос: "Українці, будьте сильними!"
Перша ракетка світу Іга Швьонтек під час урочистої промови з приводу своєї перемоги на Відкритому чемпіонаті Франції передала слова підтримки українцям

"Я тільки думала про те, мовляв, Коко, не плач, а ось дивіться, що роблю сама… Насамперед, Коко, я хочу привітати тебе з фіналом. Я бачу, як ти постійно прогресуєш. У твоєму віці я грала перший свій рік у Турі та не могла зрозуміти, що я взагалі тут роблю. Я впевнена, що одного дня ти будеш на місці чемпіонки.

Дякую моїй команді, без вас мене б тут не було. Я рада, що всі елементи зійшлися докупи і ми всі разом працюємо, наполегливо працюємо і цей результат – він заслужений. Дякуємо за вашу постійну підтримку. Дякую моєму татові, без нього я б не з'явилася на світ, і цього б усього не було. Дякуємо моїй сестрі, яка вболівала за мене вдома. Всім, хто в моєму боксі сьогодні тут, дякую вам.

Моя перемога на Ролан Гаррос два роки тому – це було неймовірно, несподівано. Цього разу я відчуваю, що робила все для перемоги, я працювала, щоб досягти цього, хоч це й було важко, тиск теж був більшим. Дякуємо за всю підтримку, яку я отримала, сьогодні бачу тут стільки польських прапорів. Чудово, що у найважчі моменти ви завжди зі мною.

І на завершення хочу сказати кілька слів Україні. Будьте сильними! Війна все ще продовжується... З першої своєї промови в Досі (на церемонії нагородження) я сподівалася, що коли говоритиму наступного разу, то ситуація буде кращою…. Я досі сподіваюся. Я продовжу підтримувати, чим можу".

Друзі, проект "Великий теніс України" просить вашої підтримки!
Наш ресурс за весь час свого існування ніколи не мав спонсорів і існував тільки за рахунок реклами.
Зараз ми дуже хочемо зберегти наш проект і продовжувати розвиватися після нашої перемоги!
Підтримайте наш сайт будь-якою доступною для вас сумою ЗА ПОСИЛАННЯМ. Це займе рівно одну хвилину для вас і допоможе нам вижити, щоб продовжувати радувати вас новинами зі світу тенісу.
Дякуємо, що залишаєтеся з нами.
Все буде Україна! ??


? Читайте новини БТУ в соцмережах: FacebookTelegramInstagramYouTubeTwitterViber

 

Додано admin:  4/06/22 18:25  Переглядів: 6 577   Рейтинг:: +1  
1 0
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.