Хертогенбос. Грікспор виграв перший матч на траві на рівні ATP, Накашіма за три години переміг сьомого сіяного

Результати другого ігрового дня на турнірі ATP250 у Нідерландах
Libema Open - ATP 250
Хертогенбос, Нідерланди • 6-12 червня • трава • €648,130
Чинний чемпіон: Адріан Маннаріно (Франція)

Перше коло

Ілля Івашко (-) - Маккензі Макдональд (США) 6:3, 6:7(8), 6:1
Еміл Руусувуорі (Фінляндія) - Ботік ван де Зандсхулп (Нідерланди, 6) 4:6, 6:2, 6:1
Адріан Маннаріно (Франція) - Андреас Сеппі (Італія, Q) 7:6 (4), 7:6 (9)
Сем Кверрі (США, Q) – Робін Хасе (Нідерланди, WC) 6:3, 6:2
Брендон Накашима (США) - Томмі Пол (США, 7) 6:7 ​​(4), 7:6 (5), 7:6 (2)
Дженсон Бруксбі (США, 8) - Єспер де Йонг (Нідерланди, WC) 7:6 (3), 6:3
Тім ван Рейтховен (Нідерланди, WC) - Меттью Ебден (Австралія, Q) 7:6 (4), 7:6 (9)
Карен Хачанов (-, 5) - Алехандро Табіло (Чилі) 6:3, 6:3
Таллон Грікспор (Нідерланди) - Альяж Бедене (Словенія, PR) 7:5, 7:5

Таллон Грікспор уперше виграв матч на траві на рівні АТР. Нідерландець зробив по одному брейку в кожному сеті і не дозволив супернику заробити бодай один брейк-поінт на своїй подачі. У другому колі Грікспор зіграє проти дев'ятої ракетки світу Фелікса Оже-Альяссіма.

Брендон Накашіма за три години обіграв свого співвітчизника Томмі Пола у матчі з трьох тай-брейків. 20-річний Накашіма вперше зіграє у другому колі трав'яного турніру АТР та стане суперником ще одного свого співвітчизника Сема Кверрі. Минулого року Накашіма здобув перемогу у їхньому поєдинку на турнірі в Лос-Кабосі.