Штутгарт. Кіріос та Маррей вийшли у друге коло, Умбер програв п'ятнадцятий матч у сезоні

Результати другого ігрового дня на турнірі АТР250 у Штутгарті
BOSS Open - ATP 250
Штутгарт, Німеччина • 6-12 червня • трава • €692,235
Чинний чемпіон: Марин Чилич (Хорватія)

Перше коло
Домінік Штрікер (Швейцарія, Q) - Максим Крессі (США) 6:7 (2), 7:6 (5), 7:6 (2)
Енді Маррей (Великобританія) - Крістофер О'Коннелл (Австралія, Q) 6:4, 6:3
Олександр Бублик (Казахстан, 7) – Денис Кудла (США) 7:6 (3), 7:5
Мартон Фучович (Угорщина) - Юрій Родіонов (Австрія, Q) 6:7 ​​(5), 6:3, 6:4
Нік Кіріос (Австралія) - Іржі Легечка (Чехія) 7:6 (3), 6:3
Артур Ріндеркнех (Франція) – Уго Умбер (Франція, 8) 4:6, 7:6(4), 6:4

Нік Кіріос подав 18 ейсів у стартовому матчі на турнірі в Німеччині і врятував обидва зароблені суперником брейк-поінти. Австралієць вперше з торішнього Вімблдону виступає в Європі та вперше з 2019 року грає у Штутгарті. У другому колі Кіріос зустрінеться з переможцем матчу між Лоренцо Музетті та Ніколасом Басілашвілі.

Енді Маррей грає на траві поза межами Великобританії вперше з 2005 року. Екс-перша ракетка світу вдруге цього року обіграв австралійця О'Коннелла і за вихід до чвертьфіналу зіграє проти Олександра Бублика. Це буде їхній четвертий очний поєдинок та третій цього року. Маррей лідирує у протистоянні - 2:1, здобувши перемоги на Вімблдоні (2017) та у Роттердамі (2022). Бублік виграв їх останній поєдинок в Індіан-Уеллс (2022).

Уго Умбер зазнав 15-ї поразки цього року. Екс-25-а ракетка світу після перемоги над Данилом Медведєвим на ATP Cup у своєму першому матчі в сезоні зумів виграти лише 4 поєдинки і не обіграв жодного тенісиста з топ-70.