Результати матчів третього ігрового дня на турнірі WTA у Великій Британії
Ноттінгем, Велика Британія • 6-12 червня • трава • $251,750
Чинна чемпіонка: Йоханна Конта (Велика Британія)

Елісон Ріск (США, 6) - Дарія Снігур (Україна, Q) 7:5, 6:3
Каролін Гарсія (Франція) – Лорен Девіс (США) 6:3, 7:6(3)

Друге коло

Чжан Шуай (Китай, 4) - Джоді Баррейдж (Велика Британія, WC) 6:2, 7:6(4)
Тереза ​​Мартінцова (Чехія) – Магда Лінетт (Польща, 8) 6:2. 7:6(3)
Гаррієт Дарт (Велика Британія) - Каміла Джорджі (Італія, 3) 5:7, 6:4 (перервано)
Вікторія Голубич (Швейцарія) - Хезер Вотсон (Велика Британія) 7:5, 6:2

Тереза ​​Мартінцова другий сезон поспіль зіграє у чвертьфіналі турніру. Наступною суперницею чешки стане Чжан Шуай, яка минулого року в Ноттінгемі дійшла до фіналу. Єдина очна зустріч між тенісистками відбулася у 2016 році в кваліфікації Australian Open, де сильнішою виявилася китаянка.

Вікторія Голубич взяла реванш у Вотсон за поразку в попередньому сезоні на старті трав'яного турніру в Бірмінгемі. Далі швейцарка зіграє проти переможниці матчу між п'ятою сіяною Айлою Томлянович та "кваліфаєркою" Кеті Бултер.

Додано HomeAlone:  8/06/22 22:00  Переглядів: 1 216   Рейтинг:: 0