Хертогенбос, Нідерланди • 6-12 червня • трава • $251,750

Арина Соболенко (-, 1) - Аріанне Хартоно (Нідерланди, WC) 6:2, 6:3
Алісон ван Ейтванк (Бельгія) - Елізе Мертенс (Бельгія, 8) 6:2, 6:3
Шелбі Роджерс (США) – Олена Рибакіна (Казахстан, 3) 6:2, 6:4
Кірстен Фліпкенс (Бельгія) - Енн Лі (США) 6:1, 6:1
Катерина Александрова (-, 7) - Ангеліна Калініна (Україна) 6:4, 6:2
Кетрін Макнеллі (США, Q) – Тамара Зіданшек (Словенія, 4) 6:1, 6:1
Вероніка Кудерметова (-, 6) - Анна Блінкова (-) 5:7, 5:2 (відмова)
Белінда Бенчич (Швейцарія, 2) - Анна Калінська (-) 7:6(2), 6:4

Алісон ван Ейтванк зіграла проти співвітчизниці на трьох різних покриттях та здобула другу перемогу. У 2017 році вона обіграла Мертенс на харді в Маямі, а наступного сезону поступилася на ґрунті в Мадриді. За п'ять виступів в основі турніру в Хертогенбосі бельгійка вперше вийшла до чвертьфіналу.

Шелбі Роджерс втретє зіграла проти Рибакіної на траві та вперше перемогла суперницю. Минулого сезону американка програла казахстанській тенісистці у Берліні та на Вімблдоні. Загалом для Шелбі це була друга перемога у п'яти зустрічах із Оленою. У чвертьфіналі Роджерс зіграє з Кірстен Фліпкенс (1-1), для якої це буде перший матч на цій стадії турніру WTA з жовтня 2018 року у Москві.

Кетрін Макнеллі (№229) проведе третій чвертьфінал у кар'єрі на рівні WTA: у 2019 році вона дійшла до 1/2 фіналу на харді у Вашингтоні, а минулого сезону на цьому ж покритті зіграла в 1/4 фіналу у Гвадалахарі.

Белінда Бенчич втретє вийшла до чвертьфіналу у Хертогенбосі. Швейцарка стала фіналісткою турніру у 2015 році та дійшла до півфіналу наступного сезону.

Чвертьфінальні пари: Соболенко – ван Ейтванк, Роджерс – Фліпкенс, Олександрова – Макнеллі, Кудерметова – Бенчич.

Додано HomeAlone:  9/06/22 22:10  Переглядів: 1 078   Рейтинг:: 0