Штутгарт. Берреттіні вдруге вийшов до фіналу і зіграє проти Маррея

На турнірі ATP у Німеччині завершилися півфінальні матчі
Штутгарт, Німеччина • 6-12 червня • трава • €692,235
Чинний чемпіон: Марін Чилич (Хорватія)

Півфінал

Енді Маррей (Велика Британія) - Нік Кіріос (Австралія) 7:6(5), 6:2
Маттео Берреттіні (Італія, 2) - Оскар Отте (Німеччина) 7:6(7), 7:6(5)

Енді Маррей вшосте за сім зустрічей обіграв Кіріоса і проведе 70-й фінал у кар'єрі та десятий на траві. Британець виграв у восьми фіналах на даному покритті. На старті цього сезону Енді дійшов до фіналу у Сіднеї. Тенісист вперше грає у Штутгарті.

Маттео Берреттіні святкував третю перемогу над Отте та вдруге вийшов до фіналу турніру. Нагадаємо, у 2019 році італієць став чемпіоном у Берліні. Загалом для Маттео це буде дев'ятий фінал у Турі та третій на траві. Минулого сезону він переміг на турнірі в Лондоні та дійшов до фіналу на Вімблдоні.

Маррей та Берреттіні раніше зустрічалися двічі: у 2019 році британець переміг суперника у Пекіні, а минулого сезону італійський тенісист взяв реванш на трав'яному турнірі в Лондоні.

Додано HomeAlone:  11/06/22 18:30  Переглядів: 1 820   Рейтинг:: 0