Галле. Умбер успішно розпочав захист титулу, відігравши один матчбол у матчі проти 116-ї ракетки світу

Результати першого ігрового дня на турнірі ATP 500 у Галле
Terra Wortmann Open - ATP 500
Галле, Німеччина • 13-19 червня • трава • €2,134,520
Чинний чемпіон: Уго Умбер (Франція)

Перше коло
Ілля Івашко (-) - Ян-Леннард Штруфф (Німеччина, WC) 3:6, 6:3, 7:6(5)
Ніколоз Басілашвілі (Грузія) - Андрій Рубльов (-, 3) 7:6(1), 6:4
Ласло Джере (Сербія) - Генрі Скуайр (Німеччина, WC) 4:3 (відмова)
Уго Умбер (Франція) - Раду Албот (Молдова, Q) 6:7 (4), 7:6 (4), 7:5
Маккензі Макдональд (США) - Марк-Андреа Хюслер (Швейцарія, Q) 7:6(4), 6:4
Пабло Карреньо Буста (Іспанія, 6) - Хольгер Руне (Данія) 6:3, 7:6(5)

Чинний чемпіон турніру Уго Умбер розпочав захист титулу з важкої перемоги над 116-ю ракеткою світу. У другому сеті француз врятував один матчбол на своїй подачі за рахунку 5:6. Умбер цього року виграв лише шостий матч, при 15-ти поразках. За вихід до чвертьфіналу французький тенісист зіграє проти переможця матчу між Губертом Гуркачем та Максимом Крессі.

Пабло Карреньо Буста обіграв чвертьфіналіста Ролан Гаррос Хольгера Руне у своєму дебютному матчі на турнірі у Галле. Руне вперше зіграв на траві на рівні ATP туру. Іспанець у другому колі зустрінеться з переможцем матчу між Себастьяном Кордою та Крістіаном Гаріном.

Додано admin:  13/06/22 22:50  Переглядів: 1 176   Рейтинг:: 0