Олена Остапенко виграла перший матч в основі турніру WTA у Великій Британії
Бірмінгем, Велика Британія • 13-19 червня • трава • $251,750
Чинна чемпіонка: Онс Жабер (Туніс)

Перше коло
Олена Остапенко (Латвія, 1) – Ребекка Маріно (Канада, Q) 6:2, 5:7, 6:3

У другому сеті латвійська тенісистка не змогла утримати свою перевагу, ведучи з рахунком 5:1, а у вирішальному Остапенко зробила по брейку у стартовому та останньому геймах. Для неї це був перший матч на траві у цьому сезоні.

За вихід до чвертьфіналу Олена посперечається з Даяною Ястремською, яка свій стартовий матч також провела сьогодні. Для них це буде перша очна зустріч.

Додано HomeAlone:  14/06/22 18:04  Переглядів: 2 258   Рейтинг:: 0