Лондон. Вавринка майже за три години переміг Тіафо, тенісист із другої сотні переміг п'яту ракетку світу

Результати другого ігрового дня на турнірі ATP 500 у Лондоні
Cinch Championships - ATP 500
Лондон, Велика Британія • 13-19 червня • трава • €2,134,520
Чинний чемпіон: Маттео Берреттіні (Італія)

Перше коло
Райан Пеністон (Великобританія, WC) - Каспер Рууд (Норвегія, 1) 7:6 (4), 7:6 (2)
Франсіско Серундоло (Аргентина) – Педро Мартінес (Іспанія) 6:3 6:2
Філіп Крайінович (Сербія) – Дженсон Бруксбі (США) 6:4, 6:3
Сем Куеррі (США, Q) – Дієго Шварцман (Аргентина, 5) 6:1, 6:4
Еміл Руусувори (Фінляндія, Q) - Квентін Халіс (Франція, Q) 6:4, 6:7(6), 6:4
Ліам Броді (Великобританія, WC) - Марін Чіліч (Хорватія, 7)
Ботік ван де Зандсхулп (Нідерланди) - Пол Джабб (Великобританія, Q) 7:6(5), 4:6, 6:1
Григор Димитров (Болгарія) - Кемерон Норрі (Велика Британія, 3) 6:7 ​​(2), 6:1, 6:4
Стен Вавринка (Швейцарія, PR) - Френсіс Тіафо (США) 7:6(2), 6:7(8), 7:6(5)
Денис Кудла (США, LL) - Лоренцо Сонего (Італія) 6:4, 3:6, 6:4
Маттео Берреттіні (Італія, 2) - Деніел Еванс (Велика Британія) 6:3, 6:3

Стен Вавринка втретє за три матчі переміг Френсіса Тіафо. Швейцарець відігрався у вирішальному сеті з рахунку 3:5, зробивши свій єдиний у грі брейк, коли американець подавав на матч. Поєдинок тривав майже три години. Вавринка вперше зіграв на траві з Вімблдону-2019. У другому колі його суперником стане переможець матчу між Денисом Шаповаловим та Томмі Полом, який був перерваний за рахунку 1:1 за сетами.

180-та ракетка світу Райан Пеністон на двох тай-брейках переміг лідера посіву та фіналіста Ролан Гаррос Каспера Рууда. 26-річний британець провів дебютний матч в основній сітці турніру АТР та вперше зіграв проти тенісиста топ-10. У другому колі Пеністон зустрінеться з аргентинцем Франсіско Серундоло.

Додано admin:  15/06/22 08:30  Переглядів: 2 024   Рейтинг:: 0