Лондон. Пеністон дебютує у чвертьфіналі, Вавринка вибуває з боротьби

На турнірі ATP 500 у Лондоні відомі всі учасники чвертьфіналів
Лондон, Велика Британія • 13-19 червня • трава • €2,134,520
Чинний чемпіон: Маттео Берреттіні (Італія)
Сітки турніру: кваліфікаціяодиночний розрядпарнтй розряд

Друге коло

Раян Пеністон (Великобританія, WC) - Франсіско Серундоло (Аргентина) 6:0, 4:6, 6:4
Філіп Країнович (Сербія) – Сем Кверрі (США, Q) 4:6, 6:3, 6:4
Томмі Пол (США) - Стен Вавринка (Швейцарія, PR) 6:1, 6:4
Маттео Берреттіні (Італія, 2) – Денис Кудла (США, LL) 3:6, 7:6(5), 6:4

Раян Пеністон (№180) у другому матчі поспіль обіграв суперника з топ-50. У першому колі британець виявився сильнішим за п'яту ракетку світу Каспера Рууда. Пеністон вперше виступає на турнірі ATP та у чвертьфіналі зустрінеться з Філіпом Країновичем.

Маттео Берреттіні вийшов уперед в рахунку особистих протистоянь з Кудлою (4-3) і продовжив свою переможну серію. Минулого тижня італієць став чемпіоном на траві у Штутгарті. За вихід до півфіналу Берреттіні боротиметься з Томмі Полом, для якого це буде перший чвертьфінал на трав'яному покритті.

Додано HomeAlone:  16/06/22 23:45  Переглядів: 2 447   Рейтинг:: 0