Підсумки матчів другого кола на турнірі ATP 500 у Німеччині
Галле, Німеччина • 13-19 червня • трава • €2,134,520
Чинний чемпіон: Уго Умбер (Франція)

Друге коло

Данило Медведєв (-, 1) - Ілля Івашко (-) 7:6(4), 6:3
Роберто Баутіста Агут (Іспанія, 7) - Таллон Грікспор (Нідерланди, Q) 6:7 ​(6), 6:4, 6:2
Оскар Отте (Німеччина, SE) – Ніколоз Басилашвілі (Грузія) 4:6. 6:0, 7:6(3)
Карен Хачанов (-, 8) - Ласло Джере (Сербія) 7:6(4), 6:4

Роберто Баутіста Агут вперше з лютого вийшов до чвертьфіналу і зіграє на цій стадії в Лондоні вчетверте за п'ять років виступів на цьому турнірі. Далі іспанець зустрінеться з Данилом Медведєвим, якого обіграв у всіх трьох попередніх матчах, що проходили на харді.

Оскар Отте спробує вдруге вийти до півфіналу на трав'яному турнірі ATP. Минулого тижня у нього це вийшло в Штутгарті, де він програв майбутньому чемпіону Маттео Берреттіні. Наступним суперником німця стане Карен Хачанов, з яким він зіграє вперше.

Додано HomeAlone:  17/06/22 00:17  Переглядів: 1 242   Рейтинг:: 0